ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9836426
*
nr 983 6426
Spegel
höjd: 177 cm
Kondition: Löst överstycke, skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 september 2015
kl 19:57:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/9 09:47:41
1
400 kr
28/9 18:38:30
2
350 kr
28/9 18:38:30
1
400 kr (Budbetjänt)
28/9 18:51:06
2
450 kr
28/9 18:56:38
2
500 kr
28/9 19:49:11
3
600 kr
28/9 19:52:51
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Kondition: Löst överstycke, skadad
Läs om budbetjänten
nr 983 6426
Spegel
höjd: 177 cm
Kondition: Löst överstycke, skadad
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 september 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/9 09:47:41 | 1 | 400 kr |
28/9 18:38:30 | 2 | 350 kr |
28/9 18:38:30 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
28/9 18:51:06 | 2 | 450 kr |
28/9 18:56:38 | 2 | 500 kr |
28/9 19:49:11 | 3 | 600 kr |
28/9 19:52:51 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51